Розвиток туризму та обмін інформацією: Полтава та Кам’янець-Подільський підписали Меморандум про співробітництво

Сьогодні, 27 серпня, міста Полтава та Кам’янець-Подільський підписали Меморандум про співробітництво, метою якого є обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень сторін у сфері підтримки та розвитку туризму на території громад.

Своїми підписами на документі секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич затвердили такі напрями роботи, як: спільна організація і проведення заходів, спрямованих на розвиток внутрішнього туризму; кроспромоція туристичних можливостей міст Кам’янець-Подільський та Полтава серед громад міста; підтримка обміну досвідом по роботі у сфері створення нових туристичних продуктів, діджиталізації музеїв та менеджменту об’єктів культурної спадщини.

Меморандум набуває чинності уже відсьогодні та діє безстроково.

Сьогодні два великих туристичних центри починають співпрацю задля популяризації внутрішнього туризму. Нам є що показати одне одному, є чим поділитися. Сподіваємося на багато плідних спільних проєктів, – наголосив Олександр Шамота.

У свою чергу міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич висловив подібні сподівання щодо співпраці:

На сьогодні цей документ є досить актуальним, тому що внутрішній туризм важливий, особливо зараз, коли багато країн світу закрили свої кордони. Люди можуть бачитися, спілкуватися та відпочивати у своїй державі. Таке місто, як Полтава, значиме для всієї України, тому я впевнений, що досвід, який вони уже набули у сферах туризму, культури, спорту дуже важливий для нас. Нині ми обговорили питання організації у Полтаві марафонів. Це прекрасний досвід, враховуючи який, ми б хотіли організовувати такі ж заходи і у нашому місті. Я впевнений, що з Полтавою у нас буде плідна співпраця і позитивний результат.

Участь в урочистостях також взяли депутат Полтавськоїміської ради Юрій Бойко та керівник пресслужби Віталій Улибін.