Поліцейські врятували подружжя, яке в негоду не змогло на човні дістатися берега

15:00, Сьогодні

Надійне джерело

Поліцейські врятували подружжя, яке в негоду не змогло на човні дістатися берега

Менш ніж за годину водні поліцейські відшукали човен із людьми на відстані близько чотирьох кілометрів від берега та допомогли дістатися суші.

За допомогою до рейдової групи поліцейських Управління авіації та поліції на воді Нацполу та водних поліцейських Кременчуцького районного управління 10 червня, близько 16:00, звернулися жителі Кременчука. Вони повідомили, що допомоги потребують їхні друзі, які на човні потрапили у сильну зливу на Кременчуцькому водосховищі. Також заявники пояснили, що в човні, де перебуває їх знайоме подружжя, перестав працювати двигун і людей вітром відносить все далі від берега.

Працівники сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького районного управління на службових катерах негайно вирушили на порятунок людей.

Менш ніж за годину водні поліцейські відшукали човен із людьми за чотири кілометри від берега. Вони забрали чоловіка та жінку у службовий катер і відбуксирували їх човен до берега.

«Врятоване подружжя висловило вдячність поліцейським за оперативне реагування, людяність та надану допомогу!» – сказано у повідомленні Національної поліції.

Читайте також:Чи будуть ремонтувати полтавські підземні переходи?