Полтавців запрошують вшанувати українських Героїв

Полтавців та гостей міста запрошують на панахиду за загиблими вояками, котрі загибли у липні. Організатори заходу – Полтавська єпархія ПЦУ та Північно-східний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті.

Панахида відбудеться у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України 9 серпня. Початок – об 11 годині. Організатори прохають дотримуватися правил адаптивного карантину та мати захисну маску.

ДОВІДКОВО :

Захід присвячений вшануванню пам’яті бойових втрат Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань Операції об’єднаних сил) навесні та у червні цього року. Північно-східний міжрегіональний відділ УІНП спільно з Полтавською єпархією ПЦУ , яку очолює архієпископ Федір цьогоріч у березні започаткували у Полтаві щомісячне вшанування пам’яті захисників України, загиблих в російсько-українській війні.

Ворожі російські окупаційні війська у липні ц.р. 343 рази обстрілювали наших захисників. У липні за незалежність України віддали своє життя 8 фронтовиків. Наймолодшому захиснику України – 18 років, а найстаршому – 41. 45 Захисників України окупанти поранили.

Читайте також: Міносвіти не радить школам проводити урочисті лінійки