Полтавським двірникам закупили нові мобільні контейнери по 3000 грн

КП «ЖЕО № 2» купило за 183 тисячі гривень 61 сміттєвий контейнер на колесах для своїх двірників

10 лютого КП «ЖЕО № 2» уклало договір із приватним підприємством «АНП» на закупку мобільних контейнерів для двірників. Підприємство поставило 61 бак за 183 тисячі гривень. Відповідно один сміттєвий контейнер коштує 3 тисячі гривень.

Схожий контейнер на 240 літрів в інтернет-магазині коштує 2 тисячі гривень. Щоправда, полтавський — «прокачаний», він має металеву ручку та спеціальний кронштейн і петлю, в якій можна зафіксувати мітлу чи лопату.

Полтавські двірники вже отримали обнову і використовують її під час прибирання у місті. Раніше для збору сміття і перевезення інструментів комунальники використовували громіздкі дерев’яні вози.

«ЖЕО № 2» — підприємство, якому постійно не вистачає коштів, а під час карантину фінансові справи стали ще гіршими. Оплата за надані КП «ЖЕО № 2» послуги від мешканців міста зменшилася на 50%. Як повідомили у підприємстві, наразі «ЖЕО № 2» не має ресурсів навіть для здійснення мінімальних розрахунків, а саме: придбання енергоносіїв, оплату за вивіз сміття, сплату податків, виплату заробітної плати працівникам.

Відповідно до оприлюдненого списку на сайті «ЖЕО № 2» переліку боржників, загальний борг мешканців Полтави перед комунальним підприємством наразі складає майже 40 млн грн.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»