На Полтавщині чоловік отримав 4 роки тюрми за продаж наркотичного препарату, який йому виписали лікарі

Чоловік добровільно лікувався від наркозалежності і безкоштовно отримував від лікарів наркотичний препарат, який використовується в замісній терапії. Після продажу пігулок стороннім особам чоловік отримав 4 роки позбавлення волі

Оржицький районний суд Полтавської області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 37-річним жителем Лохвицького району.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області, чоловік добровільно лікувався від наркотичної залежності в одному зі столичних медичних закладів. Він протягом майже двох місяців отримував рецепти на придбання «Бупренорфіну», який потім йому видавали в аптеці. Проте у листопаді 2019 року на території Лохвицького району за тисячу гривень він продав три пігулки стороннім особам.

За скоєний злочин чоловік засуджений за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконний збут небезпечного наркотичного засобу, вчинений повторно особою, яка раніше вчинила злочини, передбачені ст. ст. 308, 309 КК України) до 4 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Відповідно до матеріалів Єдиного державного судового реєстру та сайту Судової влади, засудженим є уродженець с. Лука Лохвицького району, батько трьох малолітніх дітей Василь Савченко. Раніше він вже отримував вирок за зберігання наркотиків.

Довідково. Бупренорфін є синтетичним лікарським засобом, який, зокрема, застосовують при лікуванні опіоїдної залежності.

Нагадаємо, поліція Полтави викрила схему з масового продажу рецептів на метадон та інші психотропи, до якої причетні приватний медцентр «NP», керівництво Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру, комунальна аптека «Полтавафарм» та лікарі Полтавської ЦРЛ.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»