На Полтавщині відбувся викид газу під час ремонту недіючої свердловини

Учора близько 06.00 поблизу с. Красна Лука Гадяцького району, під час проведення капітального ремонту недіючої свердловини №58 Гадяцького газоконденсатного родовища ГПУ «Полтавагазвидобування», відбувся контрольований викид газу на факельний амбар свердловини, внаслідок чого виникла загроза загорання пшеничного поля загальною площею близько 200 га. Про це повідомляє Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.

Загиблих та постраждалих немає.

З метою запобігання виникненню НС було залучено: 16 одиниць техніки та 71 людина особового складу ДСНС, 1 одиниця техніки та 4 чоловіки САРС «ЛІКВО», 19 чоловік та 4 одиниці техніки ТОВ БК «Горизонт», 4 фахівця та 3 одиниці техніки від ГПУ «Полтавагазвидобування», 1 трактор і 2 чоловіки від фермерського господарства, 1 автоцистерна та 3 чоловіки МПО с. Красна Лука.

За допомогою бурового розчину витік газу було припинено та встановлено додатковий вентиль контролю. Загрози забруднення навколишнього середовища немає.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram  https://t.me/polltava0532ua