На Леваді будують «Вуличну арену» — майданчик для гри в баскетбол, волейбол та бадмінтон

Решетилівська компанія будує спортивний майданчик біля 37-ї школи. Щоби замінити сітку та баскетбольні щитки, управління капбудівництва замовило коригування проекту за 50 тис. грн

Біля 37-ї школи ведуться роботи з будівництва спортивного майданчика «Вулична арена». Підрядник демонтував залишки старого майданчика, встановив паркан та завіз будівельні матеріали. Роботи виконує ТОВ «Компанія «Тоталбуд» з решетилівською реєстрацією — за 3,3 млн грн.

29 вересня управління капітального будівництва замовило «Полтаваагропроекту» коригування проектної документації на 50 тис. грн. Начальник управління Максим Медведєв пояснив:

— Це легке коригування, треба замінити паркан із сітки Рабіца на цільнометалевий та баскетбольні щитки. Роботи по будівництву не зупиняються і продовжуються по графіку. Основну частину робіт повинні зробити до кінця року.

Підрядник має облаштувати поле для баскетболу, волейболу, а також майданчик для бадмінтону. Воно матиме покриття із гумової крихти й 6-метрову огорожу. За парканом будуть встановлені два столи для настільного тенісу. Також передбачена велопарковка, лави для глядачів, урни для сміття, озеленення вільної території. Все — з урахуванням потреб маломобільних груп населення.

Згідно з чинним договором, роботи мають бути виконані до кінця жовтня цього року, а після закінчення будівництва «Тоталбуд» надасть 10 років гарантійної підтримки.

Зазначимо, що востаннє проект будівництва майданчика коригували лише у квітні 2021 року — також за 50 тис. грн. До цього, протягом 2018-2019 років на проектування майданчика витратили 126 тис. грн.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»