Начальника районного відділу Держгеокадастру Полтавщини затримали під час надання $2000 хабара

Чиновник пропонував фірмі $8000 хабара за відмову від земельної ділянки площею 86 га — його затримали під час надання частини хабара

10 червня на Полтавщині правоохоронці затримали начальника одного з районних відділів ГУ Держгеокадастру під час надання хабара $2000. Про це повідомила прес-служба Нацполіції Полтавщини.

За попередньою версією слідства, начальник райвідділу Держгеокадастру пропонував фірмі $8000 хабара за відмову від земельної ділянки площею 86 га. Вказана ділянка перебуває у постійному користуванні фірми. Посадовця затримали під час надання частини неправомірної вигоди.

Чоловіка затримали, йому повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 КК України). Підозрюваному загрожує від 4-ох до 8-ми років ув’язнення.

Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у лютому Октябрський райсуд вдруге виправдав очільницю районного держгеокадастру, яку затримали на хабарі. 3,5 роки прокуратура намагалася довести, що начальник Держгеокадастру Полтавського району бере хабарі, але в неї нічого не вийшло.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»