“Нарешті вдома стало тихо” – батьки і діти про завершення “дистанційки”

24 січня в Україні закінчився локдаун. Тож вже з 25-ого – запрацювали школи, а діти повернулися із дистанційного навчання у класи. 

Кореспондент 0532.ua поспілкувався з дітьми та батьками, аби дізнатися – де краще: за партою чи вдома?

Мирослав, 10 років, учень четвертого класу, розповідає, що вдома йому набридло.

“Ще вчора я думав, як класно на “дистанційці”: вдень мав по три уроки, задавали мало, та і вчитися було якось легше”, – каже хлопець. Проте, додає він, у перший день у школі змінив свою думку: “Я зрозумів, як я сумував за друзями! Багатьох давно не бачив, та і школі веселіше. Та і уроків додому поки не задають”, – розповідає він.

А от першокласниця Ельвіра взагалі не раділа дистанційному навчанню:

“Вдома нудно! А у класі ми малюємо, розмовляємо з подружками. На перерві граємось в коридорі. Вдома цього всього немає. Батьки на роботі, мене лишали з бабусею, а вона постійно телевізор дивиться. Мені було дуже нудно”, – каже дитина.

Сергій, батько двох дівчат-чотирикласниць, каже, що радіє виходу дочок у школу. Жартує, що нарешті вдома стало тихо.

“Я вважаю, що школа найкраще вчить взаємодії у соціумі. Діти звикають до нових людей, вчаться приймати те, що всі ми різні, вчаться розуміти і поважати один одного. І, звичайно, отримують базові шкільні знання. Вдома цього немає. Мені та дружині було важко втримати увагу дівчат на уроках, змусити їх навчатися. доводилося інколи матеріал пояснювати заново. Словом, сподіваюся, зараз ситуація зміниться”, – зауважує чоловік.

Читайте також: «Локдаун в наших умовах — це наче покарання дрібного бізнесу» – полтавський підпреємець про роботу свого кафе