Найближчим часом транспортне сполучення по області не відновлюватимуть

Із 12 травня транспортне сполучення на Полтавщині не відновлюватимуть.  Про це на брифінгу заявив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Маємо розуміти, що з 12 травня стартує перший етап послаблення карантину. Це не повністю вихід із карантину. «Масочний режим» зберігатиметься щонайменше кілька місяців. Спостерігатимемо, як хвороба надалі проявлятиметься і чи розповсюджуватиметься. Тому наразі мова не йде про відновлення сполучення між районами. Ми демонструємо позитивну динаміку – людей, які одужали, більше, ніж тих, що захворіли. Якщо така динаміка збережеться, звісно, будемо порушувати питання про можливе відновлення транспортного сполучення. Проте з 12 травня цього не відбудеться», – зазначив Олег Синєгубов.

Перепустки на проїзд у громадському транспорті в обласному центрі з 12 травня не скасують. Про це розповів секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

«Громадський транспорт у Полтаві продовжує працювати в режимі спецперевезення. Щоб ним скористатися категорії підприємців, яким дозволяється з 12 травня працювати, необхідно буде зайти на сайт Полтавської міської ради, оформити перепустки для своїх працівників, щоб забезпечити їх пересування містом, – роз’яснив Олександр Шамота. – Збільшуватимемо кількість транспорту, яка необхідна для забезпечення перевезення в місті. 100 відсотків комунального громадського транспорту, а це 46 тролейбусів, щоденно виходять на лінію згідно з графіком. 16 автобусів КП «Полтаваелектроавтотранс» також виходять на лінії. Додаватимемо до громадського транспорту необхідну для забезпечення перевезення пасажирів кількість авто приватних перевізників».

Читайте також: Автобус з Полтави у Щербані їздитеме 5 разів на день