З початку війни Укрпошта запустила понад 400 пересувних відділень поштового зв’язку

08:30, Сьогодні

Надійне джерело

З початку війни Укрпошта запустила понад 400 пересувних відділень поштового зв’язку

Укрпошта продовжує оновлення формату надання поштових послуг в селах. З серпня 49 нових пересувних відділень поштового зв’язку працюватимуть в селах Житомирської, Сумської та Полтавської областей і будуть обслуговувати 160 тис українців.

Зокрема в Полтавській області додатково працюватимуть 30 бригад пересувних відділень. В зоні їхньої роботи – 346 сіл Кременчуцького, Глобинського, Хорольського, Козельщинського, Семенівськогота частково Великобагачанського районів Полтавщини з населенням 98 тис мешканців. Загалом разом з новими пересувними відділеннями на Полтавщині вже працює 98 поштових автівок.

З 1 серпня 10 нових пересувних відділень поштового виїхали на маршрути на Житомирщині. Вони будуть надавати послуги поштового зв’язку для 37 тис селян з 103 сіл Андрушівського району. Загалом в Житомирській області вже працює 77 пересувних відділень поштового зв’язку.

З 2 серпня пересувні відділення з’являться в Шосткинському та Конотопському районах Сумської області. 9 поштових автівок будуть обслуговувати 25 тис жителів із 110 сіл. Ці пересувні мали почати роботу 24 лютого, але через війну старт перенесли на серпень. Загалом на Сумщині працює 61 пересувне відділення поштового зв’язку. В вересні планується запуск ще 25 пересувних.

Загалом з початку війни Укрпошта запустила 469 пересувних відділень поштового зв’язку. Вони надають повний спектр поштових послуг як і стаціонарні відділення: доставка та видача пенсій і соціальних допомог, видача грошових переказів, оплата комунальних платежів, продаж товарів першої необхідності, доставка посилок та періодики.

Крім того, в планах Укрпошти автоматизація пересувних відділень, завдяки чому українські селяни отримають доступ до базових фінансових послуг.

Читайте також: Попри заборону полтавці вирушають на «тихе полювання»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію