Знайшли сніг під Полтавою: справжня зимова атмосфера у “Сорочиному яру”

Зима без снігу сприймається чи то як пізня осінь, чи то як рання весна. Втім, ми знаємо одне місце неподалік Полтави, де можна знайти сніг навіть тоді, коли синоптики не радують зимовими прогнозами. Півгодини їзди автомобілем – і ми у “Сорочиному Яру”. Якщо не знаєте, то це гірськолижний комплекс, який розташовується зовсім поруч із Полтавою. Доїхати туди просто. Виїжджаємо на трасу у напрямку Диканьки, минаємо Тахтаулове, Кротенки, Петрівку і через кілометр після вказівника “Петрівка” бачимо знак “Сорочин яр”. Повертаємо і через кілометр опиняємося біля верхніх станцій канатного підйому.

Так, навіть за такої погоди у “Сорочиному яру” є сніг. І по ньому цілком можна кататися. Найбільш відчайдушні та майстерні роблять це на лижах або сноубордах, більш обережні або юні за віком відвідувачі обирають найбільш безпечний вид спуску – тюбінг.

Зрештою, кожен може обрати відпочинок собі до смаку. Але яскраві враження та емоції справжньої зими – вам гарантовані. Зрештою, можете пересвідчитися самі.