Жителі Полтави розійшлися у поглядах на встановлення у місті головної ялинки

На початку тижня ми розмістили на нашому сайті опитування на тему «Чи потрібно цього року встановлювати головну ялинку у Полтаві?». У ньому взяли участь 386 наших читачів. З них 57,3 відсотки проголосували «за» встановлення ялинки. Ще 17,4% виступили «проти». А 25,4% читачів вважають, що гроші, виділені на встановлення, потрібно спрямувати на медицину.

Схожі результати отримав у своєму опитуванні і секретар міської ради Олександр Шамота, який запитував про ялинку своїх читачів у «Телеграм». У його опитуванні проголосували 302 читачі. 25% обрали варіант «Так, звісно. Все одно поведемо дітей». 39% обрали варіант «Залиште людям хоч якусь радість». 27% констатували «Однаково сидітимемо вдома. Не варто й заморочуватись. Не треба». Ще 9% просто вирішили подивитись результати опитування.

Свої позиції прихильники та противники встановлення ялинки обґрунтовують по-своєму. Перші вважають, що в умовах карантину та поширення коронавірусної інфекції принаймні новорічна ялинка створить святковий настрій та дещо зніме напруження жителів міста.

Другі вказують на високий рівень захворюваності, складну ситуацію у медичній галузі та високий рівень загрози під час масового скупчення людей.


Зрештою, рішення про встановлення/не встановлення ялинки буде приймати міська рада, яку, нагадаємо, офіційно очолив Олександр Мамай.

Нагадаємо, минулого року кілька тисяч містян 19 грудня прийшли на відкриття головної ялинки Полтави біля театру Гоголя.

[embedded content]

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram