Друга міська лікарня отримала гуманітарну допомогу від «БФ Help For Ukraine»

19:30, Вчора

Надійне джерело

Друга міська лікарня отримала гуманітарну допомогу від «БФ Help For Ukraine»

Медикаменти, бензиновий трифазний генератор 8500, милиці, ролятори, сертифіковані німецькі турнікети Pacs, мазі, жорсткі бандажі для кінцівок, новенькі крісла-каталки, милиці, ортопедичне взуття отримала лікарня від благодійників.

За словами амбасадора «БФ Help For Ukraine» Євгена КОШОВОГО, допомоги мало не буває, і будь – хто, хто має можливість, має кожен день думати про те, чим він допоміг Україні в тяжкі часи війни з агресором. «Кожного дня, – зазначив лікар-хірург Дмитро УСКОВ,– наші пацієнти стикаються з безліччю проблем у пересуванні після травм, переломів та в післяопераційний період. Надана допомога використовуватиметься для підтримки та забезпечення пацієнтів усім необхідним. Дякуємо Благодійному фонду «БФ HelpForUkraine», а також німецьким партнерам – Благодійному фонду «Вільна Україна» – за надану гуманітарну допомогу та підтримку системи охорони здоров‘я. Ця партія допомоги значно полегшить лікування тяжких хворих».

Завдяки мобільному генератору лікарі зможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу і консультуватися з ними.

У медиків свій особливий фронт боротьби задля збереження здоров’я та життя цивільних і військових. Особливо у хірургів. Вони безперервно працюють та рятують життя практично цілодобово. Тому вкрай необхідно забезпечувати заклади охорони здоров’я препаратами та устаткуванням, оскільки це запорука їхньої безперебійної роботи.

Команда БО «БФ Help For Ukraine» висловила вдячність медикам за те, що вони з перших днів війни щоденно виконують свої професійні обов’язки на найвищому рівні.

За матеріалами КП “Центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради”

Читайте також: Після пологів схудла на вісім кілограмів, бігає із кокер-спанієлем та мріє працювати у патрульній поліції – у День матері розповідаємо про полтавку Аллу Романюк, маму п’ятьох синів та донечки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію