ДБР відкрило провадження щодо умисного вбивства «полтавського терориста»

Сьогодні зранку поліція відзвітувалася про ліквідацію 32-річного «полтавського терориста» Романа Скрипника, який більше тижня переховувався від правоохоронців.

Поліція почала розшуки втікача 23 липня в районі села Великий Байрак Миргородського району. 1 липня його було виявлено за 60 кілометрів звідти — у нежилому будинку на околицях Опішні.

Заступник міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що під час затримання Роман Скрипник, погрожуючи гранатою знову взяв у заручники поліцейського, тому його застрелив снайпер КОРДу.

На місце оперативно виїхали слідчі та експерт Державного бюро розслідувань. ДБР було відкрито провадження по статтях 365 (перевищення влади) і 115 (умисне вбивство). В ДБР повідомили, що на даний час відсутні правові підстави вважати дії правоохоронців неправомірними. Після проведення всіх необхідних слідчих дій буде прийняте законне рішення

Нагадаємо, до розшуку Романа Скрипника було залучено понад 500 поліцейських. Після двох днів безрезультатних пошуків радник міністра МВС в ефірі каналу «Україна 24» припустив, що втікач за кілька днів здасться сам або накладе на себе руки

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»