Газманов, Лєпс, Валерія, Білан – в Україні відкрили кримінальні провадження проти російських артистів, які виступали на відкритті Керченського мосту

У пресслужбі прокуратури АР Крим та Севастополя повідомили про початок кримінального провадження щодо 23 російських артистів, які у травні 2018 року виступали на відкритті Керченського мосту. Провадження почали за зверненням голови ГО «Євромайдан-Крим» Сергія Мокренюка. Дії артистів кваліфікували як порушення частини 2 статті 332-1 Кримінального кодексу України «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

Про це повідомили у Телеграм-каналі прокуратури АР Крим.

За санкцією статті артистам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 5 років. Імена фігурантів справи у прокуратурі не називають, але із відкритих джерел відомо, що на концерті з нагоди відкриття Керченського мосту виступали: Олег Газманов, Григорій Лєпс, Валерія, Дмитро Білан, Лариса Доліна, Дмитро Харатьян та інші.

Раніше режисер полтавського театру ляльок розповів нам, чому не бажає повератитися на півострів навіть після деокупації.