«Ворскла» беззубо програла «Олександрії»

Команда Руслана Ротаня не залишила полтавцям жодних шансів

Сьогодні в Олександрії на полі КСК «Ніка» полтавська «Ворскла» зіграла з місцевою «Олександрією». Обидві команди ще не перемагали після нового року. Втім, якщо олександрійці просто увесь час грали внічию — що з лідером на той момент «Дніпром-1», що з двома претендентами на виліт. То «Ворскла» спочатку примудрилася програти переможний матч «Зорі», потім так само у матчі де мала вигравати — дивом врятувалася у Рівному. А повернення на рідну арену до Полтави відзначила матчем без голів з проблемним «Металістом 1925».

«Олександрія» Сьогодні в Олександрії на полі КСК «Ніка» полтавська «Ворскла» зіграла з місцевою «Олександрією». Обидві команди ще не перемагали після нового року. Втім, якщо олександрійці просто увесь час грали внічию — що з лідером на той момент «Дніпром-1», що з двома претендентами на виліт. То «Ворскла» спочатку примудрилася програти переможний матч «Зорі», потім так само у матчі де мала вигравати — дивом врятувалася у Рівному. А повернення на рідну арену до Полтави відзначила матчем без голів з проблемним «Металістом 1925».

«Олександрія» — «Ворскла» – 3:0

«Олександрія»: Шевченко, Бабогло, Ковалець (Михайленко, 64), Кулаков (Копина, 65), Третьяков, Мірошниченко (Кобзар, 74), Кожушко (Калітвінцев, 58), Логінов, Цуріков, Рибалка, Мустафаєв (Сігеєв, 75).

Головний тренер: Руслан Ротань.

«Ворскла»: Ісенко, Пердута, Рамірес (Бацула, 46), Хрипчук (Скляр, 76), Кравець, Павлюк, Юрченко, Феліпе (Олійник, 64), Степанюк (Челядін, 46), Сефері, Лопес (Кане, 58).

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Голи: Пердута (26, аг), Кулаков (41), Логінов (78)

Звіт про матч читайте на «Полтавщині Спорт»

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»