Валерій Пархоменко: Полтаві не пропустили виплату кредиторської заборгованості за 2022 рік

27,3 млн грн були направлені на казначейські рахунки, які пролежали там до кінця 2022 року, після чого повернуті назад до міського бюджету

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко розповів «Полтавщині» про дивну несправедливість з боку державних органів стосовно Полтавської громади.

— Я спілкувався із представниками Асоціації міст України, які повідомили, що Полтава — єдине місто в державі, яка отримала значну та штучну кредиторську заборгованість за минулий рік, — повідомив Валерій Пархоменко. — Ми у 2022 році закупили окремі товари, наприклад, книги, направили кошти на казначейські рахунки, але вони там пролежали без руху до кінця року і потім були повернути нам назад. Тепер ми маємо знову їх перераховувати на казначейство. В Асоціації міст вважають, що це може бути пов’язано із тиском, впливом на нас. Можна тільки здогадуватись, хто і навіщо на нас тисне.

Нагадаємо, у січні 2022 року Правління Асоціації міст України, яка представляє 978 громад-членів, звернулося до Президента України як до Гаранта Конституції за захистом конституційних прав місцевого самоврядування та мешканців громад від неправомірних дій правоохоронних органів.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»