Новачок «Ворскли» приніс їй перемогу у грі зі «Славеном Белупо»

10 липня полтавська команда провела останній матч передсезонного збору у Словенії і виграла з рахунком 2:1

Цього разу суперником полтавців був хорватський «Славен Белупо».

«Ворскла» вийшла на гру у наступному складі: Шуст, Сапай, Чижов, Пердута, Мартиненко, Чеснаков, Ребенок, Кравченко (к), Кобахідзе, Коломоєць, Кулач.

На 45 хвилині після подачі кутового Юрій Коломоєць відкрив рахунок у матчі – 1:0. На 66-ій хвилині після розіграшу кутового гравці «Славена Белупо» зрівняли рахунок – 1:1. А на 80-ій хвилині після ще одного кутового новачок полтавців Євген Мартиненко скористався подачею, забив перший гол за клуб і приніс «Ворсклі» перемогу – 2:1!

Матч із хорватами був останнім у словенському зборі і команда незабаром повернеться до Полтави, де продовжить підготовку до сезону в УПЛ та Лізі Європи.

Раніше ми повідомляли, що “Ворскла” підписала вже трьох новачків у міжсезоння.